Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 02. 2008.   #16
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Eniac Pogledajte poruku
zavisi od advertising modela koliko sajt moze da zaradi, onaj cost per influence o kojem smo pricali. Slazem se sa zirom da 14-15K nije mala poseta, to je sajt u top25 u Srbiji, a takvi sajtovi u susednim zemljama imaju poprilicnu zaradu. A ja iskreno sumnjam da i burek zaradjuje 4-5K eur mesecno kao 2 sajt u zemlji
Ja verujem da pojedini sajtovi mogu sa posetom od 15k dnevno da dobro zarade, u zavisnosti od advertajzing modela i oblasti kojom se sajt bavi, ali je to u tekstu pomalo banalizovano i generalizovano pa se kaže da... "i sajtovi koji imaju relativno skromnu posetu, od 13 do 14 hiljada dnevno, mogu obezbediti pristojnu zaradu od četiri do pet hiljada evra mesečno.".

Dakle to ispade k'o dobar dan, napravite sajt i već sutra imate 1000 EUR od njega. Samo to sam hteo da istaknem... Da li je Bizi tačno to rekao ili je novinar tendeciozno interpretirao, ne znam...
mileusna je offline   Odgovorite uz citat