Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 03. 2010.   #82
Vladimir Rodic
Webeloper
Professional
 
Avatar Vladimir Rodic
 
Datum učlanjenja: 19.10.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 348
Hvala: 136
33 "Hvala" u 24 poruka
Vladimir Rodic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Vladimir Rodic
Default

Citat:
Originalno napisao Gargoyle Pogledajte poruku
A ne, nego šta smo? LOL
Gargoyle ajde razmisli jos jednom o ovome, a voelo bih da i ostali potvrde. Marko (mungos) ne napada domace trziste, pa da kazes da se mi tu koljemo medjusobno, kao dok je drzao biznisblog, pa ti onda smeta da ga promovises, jer bi ti eventualno mogao to isto raditi bolje, a tad je pisao podjednako zanimljivo, kao i sad sto je na svom sajtu tekst napisao. Tad sam govorio ljudima da ga citaju i sad sam linkovao njegov novi sajt gde god mi je palo na pamet...

On sa time sto ce da se ispromovise ili da uradi ista zanimljivo, ako ne nista u svetskoj web zajednici pominje ime nase zemlje, sto samo svima nama moze da koristi.

Citat:
Originalno napisao Gargoyle Pogledajte poruku
Nego Mungos stvarno na kraju ove zajebancije ajde pa nam javi koliko si dobio novih klijenata a koliko izgubio? I koji ti je saldo u $$$. Znaš da od ovakvog ili onakvog bounce rate-a nema leba, samo ti $$$ obračunaj.
Druga stvar je upravo ovo. Da i tebe zanima, kao i vecinu ostalih koliko mu je uspelo ovakvo oglasavanje i kakav je rezultat ostavilo. Mozda ce ti i reci, ali najbolje je da probas i ti sam, pa da vidis, a onda ces videti i kako je sa druge strane, kad te ne podrzavaju kolege kojima ama bas nista ne znaci, da postave njegov link gde god da odu online, ili cisto uz neki saljiv komentar bace link i napisu, vidi ovo je zanimljivo.

Inace ne moze se sve izmeriti direktno u novcu i nece ti niko moci reci da je ta promocija donela tacno n dolara.

Ajde ozbiljno mi reci, sve i da gadjas tacno isto trziste ko i Marko (ne znam sta radis) ali on niti je developer, niti je tipican dizajner, tj. ne radi bas sve sto rade ostali dizajneri (i sam kaze da photoshop ne koristi), pa mi reci iskreno jel mislis da smo mi svi konkurencija ovde ili ne ? I ako da. onda mi reci zasto se ljudi toliko ovde ispomazu na forumu, ako misle da smo konkurencija jedni drugima ?
__________________
Before you criticize someone, walk a mile in their shoes.
By the time they get angry you're a mile away and you've got their shoes!
Vladimir Rodic je offline