Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 02. 2011.   #96
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao gaganed Pogledajte poruku
Koliko se secam ima nas ovde koji rade za ovo ministarstvo, a pljuvali na temi za Novi MTID-ov sajt, koji su ljudi radili za dz. Bilo bi lepo da objasne situaciju sada...
Verovatno mislis na mene?

Po peti put, nemam veze sa sajtovima koji su u vezi sa Ministarstvom zivotne sredine i prostornog planiranja. Da imam ikakve veze, oni bi bili najbolji sajtovi koje ova drzavna uprava ima, ne bi mi bilo prvi put.

A sto se tice objasnjenja situacije, da li je dovoljno ako kazem da je sajt propast, da je bio propast, da je sada propast, i da ce biti propast. I to ne zbog para, i ne zbog dizajna, i ne zbog sada vec kultnog CMS programskog jezika, koji ce, izvesno, biti zapamcen za sva vremena, vec zbog propustene prilike da se napravi nesto sto sadrzi i informaciju i "call for action" u jednoj veoma aktuelnoj oblasti. Posle devet meseci od pocetka rada na sajtu, nema ni jednog ni drugog, i to je slika i prilika naseg drustva. Nas problem je sto smo velikim delom drustvo ekstra nesposobnih i nestrucnih ljudi, kojima ne zameram sto u netransparentnim procedurama dobijaju poslove, vec im zameram sto ni jedan posao ne mogu da urade kako valja.

Eto, nadam se da smo sada ok, cisto da ne bude neke zabune kako Damir Trninic razmislja kada je za nesto placen i kada nesto iz srca, bez zle namere i kao profesionalac komentarise. Uvek i jedino - isto.

Naravno, mozda sam se samo izleteo, mozda nisi ni mislio na mene, vec na nase kolege bizbazovce, oni rade sajtove za clanice kolegijuma ovog ministarstva
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje oksite za poruku: