Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 07. 2005.   #8
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao korisnik
Gledam sad sajt ovog TextPada, screenshot mi već govori da mi nije dopadljiv, jer je prisutno farbanje i biblioteke pametnih tagova... Da ne budem krivo shvaćen po pitanju farbanja koda - nisam (preterano) alergičan na to, ne smeta mi ali mi uglavnom ni ne koristi pa stoga to smatram za suvišnu pojavu, pogotovo što radim u više jezika (svaki svoju pamet ima...), ponekad u okviru istog dokumenta.
Bez namere da advokatišem ovde, ali TextPad ima podršku za syntax highlighting za sve moguće i nemoguće programske/script jezike, tako da uvek možeš da odabereš odgovarajući, pa čak i da menjaš boje koje se koriste. Ako pak ne voliš highlight, to se opet jednostavno isključi. As simple as that.

No, kao što rekoh, stvar ukusa. I ja nikako ne bih menjao Text Pad za bilo šta drugo, bez obzira šta mi drugi ljudi pričali o text editorima. Znam neke ljude za koje su vi ili emacs na nivou religije, ali meni i joe dovoljno dobar za sve na Linuxu osim php-a (tu je Zend Studio IDE nezamenljiv .
dinke je offline   Odgovorite uz citat