Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 10. 2010.   #100
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
@oksite mislim da se zaplićeš sad u neku priču koju ni sam ne razumeš. Ovo što navodiš su neka preliminarna razmišljanja u okviru članica EU, dok se svi oni slože oko neke zajedničke politike prema tome, pa uslove i Maltu da to prihvati i sl. može da prođe i 10 godina.
Ko se zapleo, to cemo videti. A to sto oni rade na zajednickoj politici, to ne znaci da se u medjuvremenu ne primenjuju restriktivni nacionalni zakoni. U suprotnom, ja bih onda pomislio da su ili Nemci nestali, posto ih nigde nema u onom postu o Alexa statistici. Ili su postali Slovenci, Slovenaca ima u prvih 10.

Cinite medvedju uslugu Kragujevcanima sa istim odnosom prema dva potpuno razlicita slucaja, ovo je veliki biznis, Kragujevcani su po online gambling standardima mali affiliate biznis i uopste ne rade isti posao.

PS: Da "klarifikujem", sistemi sa Malte se hvale da su na "belim listima" u UK, nigde se ne pominje da su na "belim listama" drugih zemalja EU u ovom trenutku. A sad se i Englezi prave Englezima i Malta ostaje sama.
__________________
dooConsult

Poslednja izmena od oksite : 20. 10. 2010. u 23:29.
oksite je offline   Odgovorite uz citat