Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 11. 2005.   #35
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Mislim da komplikuješ bez potrebe, a ako ti je to zahtev klijenta.. onda dobro, šta da se radi (mada iskreno, ne verujem u tu tvoju priču iz prostog razloga što si singleton prvo opisao kao nešto što se koristi za jednostavan pristup nekakvim globalnim promenljivim, itd).

Tvoja ocena da sam ja desktop programer: pošto druge popularne web tehnologije (Java, "stari" ASP 3, ASP.NET) podržavaju ono gore (vidljivost istog objekta iz različitih sesija) nije li onda nekako ispravnije reći da si ti PHP-only programer? Ma ne da podržavaju takvu stvar nekakvim "zaobilaznim" putevima i hakovima, nego je to deo osnovne funkcionalnosti. Ko je tu sad desktop, ko web developer, a ko ne zna dalje od PHP-a, bolje da se ne etiketiramo. Ja ovo ne bih nikad potencirao na PHP forumu, ali kad me već nazvaste desktop programerom , da onda samo razjasnimo kako stvari stoje sa drugim web tehnologijama. Pored toga da si ti PHP-only, tačno bi bilo i napisati da ja nisam upoznat sa PHP-om (Kad već pominješ Apache.. u kombinaciji sa TomCat-om (kontejner za JSP) bez problema radi to što ti proglašavaš za hipotetičko.)
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 17. 11. 2005. u 04:28.
degojs je offline   Odgovorite uz citat