Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 11. 2005.   #37
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao degojs
Mislim da komplikuješ bez potrebe, a ako ti je to zahtev klijenta.. onda dobro, šta da se radi (mada iskreno, ne verujem u tu tvoju priču iz prostog razloga što si singleton prvo opisao kao nešto što se koristi za jednostavan pristup nekakvim globalnim promenljivim, itd).
Moguće. Pre oko godinu, dve sam imao problem, Singleton klasa se pokazala kao dobro rešenje tako da sam počeo aktivno da je koristim. Od tad sam je verovatno koristio i za stvari za koje sam pattern originalno nije namenjen i to mi ne predstavlja problem (ne znam zašto bi tebi?). Jedna od stvari sa kojom definitivno mogu da živim

Kad smo već kod toga, osnovna svrha automobila je da preveze osobu (grupu, teret) od tačke A do tačke B. Mada, znam dosta mladih "parova" koji uprkos originalnoj nameni automobila isti koriste i za neke malo "dinamičnije" stvari. Probao sam da im objasnim da to ne valja jer time narušavaju sam koncept automobila, ali nije išlo. Neće da slušaju...

Citat:
Originalno napisao degojs
pošto druge popularne web tehnologije (Java, "stari" ASP 3, ASP.NET) podržavaju ono gore (vidljivost istog objekta iz različitih sesija) nije li onda nekako ispravnije reći da si ti PHP-only programer?
Ispravnije je.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat