Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2009.   #110
dacha
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 23.06.2005
Poruke: 196
Hvala: 35
35 "Hvala" u 30 poruka
dacha is on a distinguished road
Default

Sa tim novcem razmislio bih o partneru koji bi mogao da odradi tehnički deo posla, nekom mlađem bez puno obaveza i sa puno entuzijazma, da može dugoročno da se posveti projektu, a novac bih uložio u promociju sajta. Dobra je to cifra da se sajt dovede na neki nivo odakle sam može da izdržava svoj dalji razvoj. Mislim da bi u mnogim oblastima, i bez neke unikatne ideje, mogao da se postigne uspeh tj. dobra pozicija za dalje, a posle zavisi od mnogo toga... Čak i u oblastima sa razvijenom konkurencijom moguće je ponuditi neke novine, neko unapređenje koje će korisnici prepoznati kao značajno.

Kako god, uopšte ne mislim da bi posle ove teme trebalo da odustaneš, samo da malo promeniš pogled na tu investiciju - da odustaneš od cilja "garantovanih" 300 evra mesečno (nije to dobro ni rečeno ni smišljeno) i da gledaš dugoročnije, da radiš tako da ti taj sajt jednog dana (za par godina) donese mnogo veće prihode.

Da li je uspeh siguran? Naravno da nije, to se nikada ne zna, to niko ne može da ti garantuje (osim Istoka )
dacha je offline   Odgovorite uz citat