Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 03. 2011.   #1
McKracken
Siva eminencija
Grand Master
 
Avatar McKracken
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Lokacija: Belgrade
Poruke: 930
Hvala: 192
259 "Hvala" u 129 poruka
McKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za McKracken
Default Science-Fictionin action

Postovani,

Nakon puno godina kada sam tupio po forumimam i uzivo kako u ovoj zemlji ne postoji ne E od E-trgovine, odlucio sam danas da dokazem sebi da nisam u pravu i da ovde nije sve tako crno kao sto sam mislio. Odluka je pala, pokusacu da platim telefonski racun ne izlazeci iz kuce.

Ok, imao sam preduslove: racun u banci, pristup e-bankingu, novac na racunu i kreditnu karticu.

Pokusaj prvi:

Ulogovao sam se na Raiffesen online i odabrao "placanja". Docekao me je i alert da "nemam predefinisane korisnike" u prevodu. Za svaki novi racun koji dobijem moram da idem u banku da popunim formular i dodam tog korisnika na listu. Ajd, jeste malo retardirano ali mora da postoji neki drugi nacin.

Pokusaj drugi:

Aha! SMS prenos kojim mogu da placam svaki racun ... BEEEEPP
"Nemate definisan broj mobilnog telefona za slanje SMS". P ako ji sam Qrc prijavljivao kad sam otvarao racun? (eh, da .. pokusao sam da uradim desni klik i copy ove poruke .. ali to nije moguce. Sekjuriti)

OK. to nece da radi.. Da probamo na telenoru...


Pokusaj treci

"Prijavljivanje za trajni nalog je sasvim jednostavno – potrebno je samo da popunite zahtev za otvaranje trajnog naloga na šalteru banke u kojoj imate otvoren tekući račun."

Mozda je Raiffaisen samo delimicno retardiran i ne shvata da je Telenor njihov deponent i da je najlogicnije da placam sa racuna u njihovoj banci.

Pokusaj da platim karticom na Telenor sajtu je prosao neslavno jer nisam nigde uspeo da nadjem tako nesto kao mogucnost.

Zakljucak:
__________________
HuxleyDev
McKracken je offline   Odgovorite uz citat