Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 02. 2011.   #8
biske
Иван Бишевац
Qualified
 
Avatar biske
 
Datum učlanjenja: 28.08.2008
Lokacija: Зубин Поток
Poruke: 176
Hvala: 109
208 "Hvala" u 18 poruka
biske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za biske
Default

Ја сам пробао Убунту 8.04 и тада сам се само мало играо са њим. После тога сам мало дуже био истовремено на Слекверу и Винвовсу. Слеквер ми је пуно помогао да научим о оперативним системима, и стварно ми се свиђао. Од како сам почео да радим на некој бази података због тима сам морао да радим на ЦентОС-у и то сам радио на виртуелној машини. Међутим било ми цимање да сваки час укуључујем и искључујем виртуелну машину и одлучих да пробам да базу инсталирам на Убунту. Тад је био актуелан Убунту 10.10, чини ми се. И могу вам рећи да ми се баш свиђа како ради. Инсталација програма са синаптиком је једноставна (наравно под условом да имаш интернет везу) и са те стране немам никаквих приговора. Користим га већ пар месеци и могу вам рећи да сам презадовољан..Сада ми је примарни оперативни систем. У протеклих месец дана можда сам пар пута ушао у Виндовс и то кад ми опен офис није добро видео један документ..За остало тренутно немам потребе да идем у Виндовс..
Али исто тако мислим да постоји још ствари (неко би рекао ситница) које требају да испеглају.
biske je offline   Odgovorite uz citat