Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 01. 2008.   #1
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Cool PR aktivnosti CRI-ja

Pre 5 godina negde bas u ovo vreme Centar za razvoj interneta me angazovao da se pobrinem za publicitet osnivacke skupstine Udruzenja korisnika telekomunikacija kome su oni pomagali da se osnuje i zazivi. Sloba je postao osoba dana u Danasu, bio je lep tekst u Ekonomistu, jos nekoliko objava, KZN i osnivacka skupstina.

Nisam se cuo sa momcima dosta dugo, radio je svako svoje, a onda su ucestali Torbicini pozivi na dogadjaje koje su poceli da organizuju u svrhu objasnjavanja sta se desava sa rs domenima, kakav ce biti procedura prelaska, ko moze i pod kojim uslovima da ih dobije. Na zalost nisam mogao da se odazovem ali sam u medijima nailazio na objave - tragove tih PR aktivnosti CRI-a. Posle kafe sa Nixom pre neki dan tokom koje mu uputio na ovaj blog juce sam ga pogledao i prijatno se iznenadio. Momci su jako dobro odradili posao i offline i online. Offline su napravili nekoliko zanimljivih dogadjaja koji su privukli paznju. Posebno mi je zanimljiv seminar koji su organizovali. Offline su sve to lepo prikazali i napravili bazu objava.

Sve u svemu jako lep primer kako neko radeci u svoju korist (CRI je ovlasceni registrator rs domena) radi i za opstu ili bar siru korist (informise i edukuje iz domena svoje kompetencije). Ovo je i odlican primer razlike izmedju advertajzing (reklamiranje) Public Relations (odnosi sa javnostima) aktivnosti.
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat