Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 04. 2007.   #49
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Off topic
@Dragan: Znao sam da ce neko to reci. Nije to toliko u pitanju brend i imidz B92, jer smatram da najveci broj posetilaca ovog i drugih IT foruma, kao i IT profesionalaca generalno je u najvecem broju slucajeva blizi B92 nego drugim medijskim kucama koje su u vrhu po popularnosti. Nijedna domaca medijska kuca nije pionir u raznim tehnologijama distribucije sadrzaja kao B92, neka me ispravi neko ako gresim.

Npr. magazin Svet nema neki ugled (barem nece puno ljudi da prizna da cita Svet i slicne novine) ali da Svet izbaci SN verujem da bi dobio i onda manje kritika od B92. Da li je Svet bolji brend od B92? Naravno da nije. Problem je u tome sto uvek ima par onih koji zbog ovih ili onih razloga uvek pisati protiv B92, u ovom slucaju B92 sajta. Mozda zbog toga sto najveci deo online oglasivanja ide na B92 sajt. Inace, zaista postujem sta radi Color Press Grupa da neko ne pomisli da ne postujem.

BTW. B92 je nedavno izabran za jedan od najvecih brendova u Srbiji.
Ne bih da idem dalje u diskusiju jedino da se prebaci u poseban topik o brendu i imidzu. Ovo sam samo naveo zbog Coca Colinog SN da nema potrebe za takvo ushicenje i hiperbole bez obzira koji su razlozi za to. Inace, naravno da ne poredim brendove B92 i Coca Colu i daleko od toga da mislim da je B92 veci brend od Coca Cola kao sto od Coca Cole i ne znam da li ima veci brend ali to ne znaci da treba pisati hvalospeve o njihovom sajtu.

EDIT: Sad sam procitao Jablane tvoju poruku i za pocetak nisam mogao da verujem da si to napisao . Mislio sam da to nikad necu procitati od tebe za B92 .
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 23. 04. 2007. u 12:39.
Dejan Bizinger je offline