Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 02. 2006.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Aj', ja drugi

Koliko god lepa bila varijanta rada u pidzami, kod kuce, sa radnim vremenom "po potrebi", u blizini svih koji su ti najvazniji u zivotu, moram da priznam da mi je produktivnost opala bar 40%.

Verujem da svi "single" možete da izbegnete interrupt-e "tata piški mi se", "hajde da ručamo", "hajde stavi suđe u mašinu, ja sam danas već 3 mašine napunila"... "kad ćemo da gledamo neki film"... i slično. To su sve "slatke" muke ali znate i sami šta se dešava kada u sred neke funkcije morate da prekinete...

Drugi, veći problem je glasna muzika (moraju deca da se zabavljaju), glasan TV, igrica koja ne radi... a i sam, ako si u takvoj poziciji, suviše često baciš pogled na TV pa i to oduzima, ne toliko vreme, koliko koncentraciju.

Sada sam u svom office, po defaultu bi trebalo da je bolje, međutim imam drugi problem. Jednostavno mora da prođe neko vreme da se naviknem na novi environment, nov računar, drugi monitor.... sve drugačije. Pa još ako posle office radiš i kod kuće, pa sutra ponovo u office... definitivno moram da kupim IDENTIČNE monitore, konfiguracija MORA da bude ista... sve identično.

Znači, ja sam izabrao varijantu koju mungos nije precizno naveo, otvorio sam svoju firmu, imam svoj office, imam + jednog progamera (BTW, može da mi se javi zainteresovani dizajner za honorarni posao, dok ne bude potrebe za stalni posao za par meseci) i uplaćujem plate... PIB, MIB ... ovo-onom sve po zakonu... imam i agenciju koja mi radi knjigovodstvo. Prava firma, šta reći ?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat