Tema: B92 Down
Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 08. 2007.   #19
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
jablan:
Prvo, koliko znam, Bizinger nije direktor, već Restak. Svejedno, mislim da su obojica suviše mladi i neiskusni, čovek na toj poziciji morao bi da ima par godina iskustva na obavljanju sličnih poslova. A s obzirom da do skoro kod nas slični poslovi nisu postojali, to bi morao da bude neko sa strane.

Jednostavno, mislim da se većina njihovih akcija svodi na "a mogli bismo da...", od čega naravno nešto uspe, a nešto ne. Na sreću (ili žalost, zavisno od tačke gledišta), veb u Srbiji još uvek nije unosan posao, jer da jeste, već bi postojala zdrava konkurencija, i Veran bi morao da promeni sadašnju "o-ruk" internet strategiju. Ovako, mogu da nam uvaljuju lousy UI sa skandaloznim downtime-ovima, jer su jedini koji obezbeđuju pravovremenu i koliko-toliko nezavisnu informaciju.
Sam si sebi odgovorio. B92 je trenutno de facto prvi, a konkurencije ni iza okuke nema. Samim tim nema osnovane potrebe da se trude bilo šta. Niti ima potrebe za novim menadžmentom, niti ovaj trenutni radi nešto pretjerano zahtjevno za šta bi trebale silne godine iskustva
mungos je offline   Odgovorite uz citat