Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 02. 2007.   #36
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe
sta znam, ja telefon koristim za telefoniranje i sms, ali mi je vrlo koristan i podsetnik i kao alarm za budjenje. A onda shvatis da je mnogo zgodno da zapises neke stvari kao notes, umesto da ih pises po ceduljama koje ces izgubiti (gubim ja i telefone, ali redje ). Pa onda krenes sa todo listama, pa kad putujes negde duze, ili cekas u redu duze mozes da se igras, surfujes, slusas muziku. Nadjes se u gradu sa drustvom i hoces u bioskop, pogledas lepo repertoar. Ili naletis na neku zanimljivu scenu pa hoces da je uslikas. Zbog toga sto nemam naviku da nosim kameru sa sobom sam prospustio da uslikam mnoge legendarne scene.

Nista od toga nije neophodno, naravno, ali telefon ioanko uvek nosis, pa mislim da svaka dodatna funkcija vredi svake pare...

PS. ako nemate srpski T9, probajte hrvatski, radi sjajno sa beogradskim slengom
Odlicno receno, ne znam sta bih jos dodao a da se ne ponavljam,

Uz sve ovo, moj izbor je bila Nokia N73. Imao sam nedoumice izmedju E61 i N73 ali presudilo je to sto u mom gradu E61 jednostavno ne mozes da kupis, a naleteo sam na originalan "sealed box" N73 za istu kintu za koju inace prodaju ove dekodirane, skinute sa drugih mreza i sl. I inace, bilo je i glupo da jednu ciglu (Nokia 3650) zamenim za drugu(E61).
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat