Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 06. 2007.   #80
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
ali degojs , zaboravljaš da Apple je lep i spolja i unutra.

OsX je jednostavno funcionalan, stabilan ..tra la la .. postadoh evanđelista... da se prodaje OsX u OEM varijanti sa preporučenim hw , sigurno bi se razmislio i za to rešenje ....
Ja to ne sporim - u stvari ni ne znam kako radi MacOS X po pitanju stabilnosti itd - ne koristim ga, otkud bi i znao? Mogu samo da ti kažem da ja sa Windowsom godinama nemam nikakvih problema po tim pitanjima.

Nemoj da otpočinjemo tu priču (a čitam da je Joel napisao da mu je taj isti Mac pucao samo tako, itd.), to je priča bez kraja.. a ja nemam Mac pa neću ni da komentarišem taj aspekt. Hajde da to preskočimo

Nixa, ne bih menjao svoj PC za tri Maca, to najozbiljnije mislim. Sav hardver mi je "rasparen": dva monitora od različitih proizvođača, 3 miša različita, tastatura polovna za $1.. baš me briga Apsolutno ne marim za to. Bitno mi je kako radi, a ne elegancija, izgled. Nemam ništa protiv da ti mariš za to.

Kako rekoh, nemam problem da držim noge na toj svojoj kanti, ne uzbuđujem se ako prospem kafu po tastaturi. Uživanje, opušteno
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 15. 06. 2007. u 04:24.
degojs je offline   Odgovorite uz citat