Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 10. 2007.   #6
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Ako imas 1-2 servera, ti jednostavno ne postojis na Planetu. Support nece cesto ni resava neke probleme. EV1 je bio totalno drugaciji. Cisto kao najbanalniji problem koji sam ja imao sa njima je da su me 2x gasili jer su mislili da nisam platio!!!
Moj razgovor sa supportom prvi put:
ja) izgasili ste mi server jer nisam platio, a ja imam izvestaj da jesam
sup) nismo, server ti radi, samo da proverim: da, placeno je
ja) kako niste kad ne radi, proveri. A na sajtu pise da nisam platio.
sup) Ali ti si platio i server ti radi
ja) proveri
sup) hmm, da, gospodine, vi nista platili server, zato je ugasen.
ja) *%*@#%$#, proveri ponovo
sup) gospodine idite na online support, oni ce vam rese problem

na online chatu je tip posle 1h razgovora!!!, konacno nasao informaciju da sam platio i aktivirali su mi server posle vise od 3.5h

Kad su ga 2. put gasili, trebalo mi je isto tako vise sati da se nabedim da sam platio


Drugi banalan problem koji sam imao, je da nisu hteli da mi dozvole da zadrzim istu IP adresu iako sam uzeo server u istom data centru. Kao, nemaju tehnickih uslova za tako nesto (ev1 je mogao, i server sam imao u datacentru koji je pripadao ev1 pre spajanja). A da naglasim, support mi je rekao da mogu da zadrzim IP, posle toga sam narucio server i rekli su mi da ne mogu da zadrzim, onda sam zvao i rekli su mi da mogu, a onda su mi dali server i nisam zadrzao IP. I da, rekli su mi da mo NIKO nije rekao da mogu da zadrzim IP. Imao sam logove... posle toga je bilo: sorry sir, it was mistake.

....

Cisto da naglasim, da su ovo bili mali problemi. I da nisam jedini koji je imao probleme sa njima.

btw, dok rade, rade odlicno. I dobri su samo ako imas malo veci broj servera, tad pocinju da te primecuju.
Sad sam presao na Interserver, cak imaju oko 40ms bolji ICMP odziv od planeta.
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat