Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 05. 2006.   #19
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Default

Ko me malo bolje poznaje, zna da ne čitam sve te članke i definicije ... ali to ne znači da nemam stav o nekim pitanjima i da ne znam šta je to web 2.0, na primer. Ako neko ne želi da pokuša da uoči neku razliku koja je nagnala buzzmakere da objave major versioning number change, onda teško da ja tu mogu nešto značajnije da učinim. Na kraju, već sam i govorio o tome, je li, naravno da ne odlučujem ja koliko će to neko lično primiti k srcu ili k znanju.

... niti sam i sam imao neko specijalno mišljenje o celoj ovoj priči dok ne krenuh da koristim neke od tih sajtova, servisa ...

Suština jeste u korišćenju, jer to su sistemi koji su okrenuti korisniku. Svaki dan slušam muziku koju nikad nisam čuo ranije - a sviđa mi se! Moja ćerka od tri i po godine je sela za računar i krenula da browsa po flickru - mogao sam samo da uživam jer nije bilo potrebe da ulažem ikakav napor da je naučim kako da to radi, a vrtela je fantastične fotke, milina.

...

I samo još o mešanju Ajaxa u ovu priču ... uopšte nije neophodan za ove sajtove, koristan jeste i to je razlog zašto se primenjuje, isto kao što nalazi primenu i na mnogo običnijim sajtovima.
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat