Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 12. 2005.   #6
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

GUI u web browseru? Ili planiras da radis desktop aplikaciju koja ce da se kaci na web server? U svakom slucaju je preporuka web browser, njega svi znaju da koriste...

Ako je pitanje da li koristiti drop-down menije, ili direktno linkove, to ti je pitanje usabilitija, i moj ti je savet da se dobro raspitas oko dnevnog posla koji tete iz studentske sluzbe moraju da rade stalno i da im te najcesce opcije stavis negde na vidljivo mesto. Ako ima puno dodatnih opcija koje se redje koriste njih sakri u meni da ne smetaju, i pri tom maximalno postuj windows logiku raspodele opcija po menijima (iskopiraj recimo word ili excell menije) jer su sluzbenici navilki da rade u takvim aplikacijama, pa znaju gde im je sta...


Inace ne znam zasto bi se zezao sa 2 baze, pristup bazi ionako ne ide direktno, nego to radi php, a njemu ces napraviti logiku ko sta sme da radi..
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat