Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 10. 2008.   #97
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Bio sam odsutan (doneću opravdanje ako treba) pa nisam ispratio, a ne bih sada da se vraćam na neke postove koje sam hteo da komentarišem. Dakle, priča se o prosečnim platama, i cela tema je u stvari o "običnim" ljudima koji bi da imaju malo ekstra zarade. To definitivno nije problem, ja sam ipak mislio da ćete da pričate o sajtovima koji zarađuju ozbiljne pare.

Što se tiče tog content-a, i tu je stvar malo zamršena. Problem je što uglavnom programeri i dizajeri (i oni koji pokušavaju to da postanu) odluče da prave sajt bez jasnog cilja, uglavnom posle 2 dana razmišljanja "brzo smisli kakav sajt možemo da napravimo da uzmemo neke pare", samim tim se i koncept radi u hodu, marketing se svodi na "potpise po forumima", kada se nekako i završi, sadržaj pišu isti ti koji su sajt i napravili... da ne dužim... Kako takav sajt da zaradi bilo šta više od par stotina dolara, koje možeš da zaradiš čak i da staviš praznu stranu sa dobrim keywordima i oglasima?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat