Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 11. 2007.   #24
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao pcigre Pogledajte poruku
@Misha: što se reklama tiče, imamo jedan baner u headeru a ostali su u kolonama levo i desno gde se ne nalazi sadržaj sajta, tkao da posetioc ukoliko želi može da gleda samo sredinu. Add to favorites je izleteo u đubre. Razvrstavanje po žanrovima nam je za sada a verovatno i u nekom narednom periodu misaona imanica.
Ja uglavnom pravim web aplikacije koje nikad nemaju reklame naravno ... tako da na zalost ne mogu da ti dam neku nedvosmislenu ideju, jedino iz ugla nekog ko je prvi put video site ... mogu ti reci da sam ih bas zapazio pre svega ... Da se Yahoo nije utapao u reklamama nekad davno pitanje je da li bi Google ikada i stekao popularnost ... Al dobro, razlog zasto su tu je jasan

Steta za zanrove ... mislim da je vredno truda, posto zaista vec imate impresivnu kolicinu sadrzaja, a to je najbitnije ... sto onda ne povesti malo vise racuna o tom dobru ... Ako se ne varam koristite Joomlu? Kad sam ja od nje davno davno odustao imala je poprilicno kljakav nacin kategorizacije ... ogranicen po dubini, bez tagging mogucnosti ... bez multiple parents mogucnosti ... Al bas cu se iznervirati ako je Joomla kriva sto niste od starta vodili racuna o zanrovima
Misha je offline   Odgovorite uz citat