Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #80
Ivan Minic
Alpha male
Certified
 
Avatar Ivan Minic
 
Datum učlanjenja: 30.01.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 66
Hvala: 16
59 "Hvala" u 20 poruka
Ivan Minic is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Ivan Minic
Default

U varijanti kada ti i takvi ljudi ne bi bili u ziriju, rezultati bi bili smesni.
Listom svi koji se bave internetom bi se odrekli izbora...

Nije retka stvar da najbolji fudbaleri sveta biraju najboljeg medju njima.. da najbolji treneri biraju najboljeg fudbalera...
U mnogo izbora koje ljudi smatraju apsolutno legitimnim ucesnici izbora mogu pobediti...

A to sto ce neko da laje...
Ne postoji ni jedan nacin da napravis izbor u kome se nece naci neko ko ce da laje...
Izboru kredibilitet daje i to ko je u ziriju i ko je pobednik...
Misljenje pojedinacnog hejtera ne znaci previse...
Prost covek ne zna sta je internet... on i dalje veruje da je Krstarica uber sexy gay turbo najbolji sajt u kosmosu.
Cim mu se prezentuje nesto bolje odlepi...
A oni koji znaju sta je i kako je, a pritom su racionalni... sigurno nece osuti drvlje i kamenje jer njihov favorit nije pobedio, ako je pobednik neko ko to zasluzuje

Update:

Citajuci komentare kod Eniaca, dodjoh i do onog gde Broker pominje da se Varagic jedini javno odrekao...

Iskoristicu priliku da citiram, u nadi da necu zavrsiti kod trostrukih pobednika, pa samim tim i copyright navodim i linkujem...



I sta to znaci?

Da je neki izbor los jer se od 10 ili 20 sajtova ja ne slazem sa time sto je nagrada dodeljena u polovini kategorija nekome koga ja ne bih izabrao?

Siguran sam da bi u slucaju da glasaju svi oni koji ovde pisu, takodje bilo jako mnogo slucajeva gde neko ne bi medju pobednicima imao ni 30% a kamoli 50% sajtova za koje je i sam glasao...

Zato je potreban veci broj ljudi...

Jer, kao sto rekoh... mnogo volimo da svoje subjektivno misljenje izdignemo iznad svega sa idejom da je ono jedino vredno.
__________________
If it is to be, it is up to me.
Burek | Kviz | Automobili | Kuvar | Blog

Poslednja izmena od Ivan Minic : 27. 11. 2009. u 18:40. Razlog: ... da dopunim...
Ivan Minic je offline   Odgovorite uz citat