Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 10. 2010.   #46
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

U pravu je Markok, samoubistvo je takođe pokriveno ali ne u prve 2 godine. Takođe ima nekih fora, morao bih da pročitam ponovo polisu jer je sve lepo nabrojano šta ima a šta ne, uglavnom je pokrivena većina osim recimo da te žena rokne (gde ćeš bolju stavku, tako sam se bar sa te strane osigurao jer neće dobiti kintu )

Što se tiče prekida, ne samo da sam siguran da je tako, nego je moj ortak to uradio posle samo 3 godine ... pošto je plaćao godišnje, morao je samo da sačeka sledeći rok za uplatu i dobio je sve pare + neku beznačajnu proviziju.

Sva osiguranja imaju svoja neka pravila zato se dobro informišite i pronađite ono koje vam najviše odgovara. Ne bih da bude reklama, ali pošto sam upitam, da odgovorim da sam osiguran kod Wiener Stadtishe.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat