Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 03. 2012.   #5
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao trazimcuruzabrak Pogledajte poruku
Nabavio sam jedno kuciste racunara na kome ima zalepljena nalepnica da poseduje legalan windowsXP. E sad ja sam instalirao novi winXP pa da pitam da li ja taj sad racunar mogu da koristim u radnji i da me nece zezati inspektori u vezi legalnog operativnog sistema? Verovatno poznavaocu ovih tema je mozda i smesno moje pitanje ali eto ja nemam poima pa pitam. Inace nemam nikakve papire niti disk sa legalnim windowsXP.
U svakom slučaju moraćeš taj key sa nalepnice da uneseš u svoj instalirani Windows. Za ostalom nisam siguran, svojevremeno je objavljen ovaj vodič za licenciranje i legalizaciju, ima FAQ pri kraju pa pogledaj, možda nađeš odgovor na svoje pitanje da li je 100% legalno ili 50% legalno.

http://www.dl.rs/microsoft/legalizac...load/vodic.pdf

Citat:
Originalno napisao trazimcuruzabrak Pogledajte poruku
a kako da promenim to je plastificirano nekako a i kako da ukucam preko vec postojeceg, a i zalepljeno je kad se odlepi osteticese.
Epic!
mileusna je offline   Odgovorite uz citat