Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 04. 2007.   #116
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
Njegov angazman (kao osobe koja odlicno poznaje desavanja i trendove na internetu i kao osobe koja ima potrebno iskustvo steceno brojnim ucestvovanjima na konferencijma za stampu) ogranicen je na ucestvovanje na konferenciji za stampu...
No hard feelings, ali necemo sada da banalizujemo stvari. Nije bitno sta neko radi tj. koja je funkcija nego da li ima ili nema veze sa nekim projektom. Osoba koja ide na konferenciju na stampu da promovise neku kompaniju i da hoce nece pisati nista negativno o toj kompaniji u ovom slucaju portalu kao sto ce promovisati kompanije od kojih ce se imati odredjene koristi odmah ili kasnije. Ovo nije prvi slucaj za ovako nesto, ne bi niko ni pisao o ovome da jeste i znam da se to ne zavrsava samo pojavom na konferenciji za stampu ili necim drugim nego i drugim metodama. Nista nisam pogresio kada sam rekao da je konsultant, promoter, influenser ili whatever CC portala i to nije nista negativno samo treba da se odmah napise. Za druge stvari, zaista ne bih da iznosim primere, nikada ne pricam napamet.

Slozices se da je potrebno svako ko ima veze sa projektom da to i napise. Sustina je da nije sramota napisati da si konsultant (to je pohvalno) nego je sramota kada se to na drugi nacin utvrdi (ne mislim iskljucivo za ovaj slucaj).
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 26. 04. 2007. u 18:20.
Dejan Bizinger je offline