Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 04. 2007.   #120
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
Sa druge strane izlozen je neumerenim (ako znate kako kompanije funkcionisu i komicnim - primer "kupovina pola golfa") kritikama i ostao pri svom stavu, sto veoma cenim.
Hejhejhej da se razumemo... Komičnu "kritiku" sam naveo radi ilustracije količine para koja se ulaže u veb marketing, a ne direktno imajući Mungosa u vidu. Mislim, ako stvarno nije uzeo ni konvertibilnog pfeninga od cele priče mora da stvarno puno voli to šećerno đubre... I ja bih, kao i Dinke, da se ogradim, protiv Marka nemam ništa i mislim da jako dobro radi to što radi (čak se vidim i pomalo previše unosi , ipak je srpski veb suviše mala prćija da bi pojam "web buzz" imao smisla). Kad ovde (pardon, tamo) stvari krenu svojim tokom i reše se tri problema srpskog interneta, verovatno će se voditi kao jedan od pionira veb marketinga, onlajn promocije ili kako se već zove ta vaša khm struka...
jablan je offline