Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 02. 2011.   #14
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

^ Neam pojma, ja po meku kao da kucam po digitronu. Sav je nežan i pipav. Plus što su površine tastera potpuno ravne i prst nema "osećaj" da li se nalazi na sredini tastera. Stari mek je u tom smislu bio bolji.

Plus što sam uspešno slomio dva tastera bez upotrebe neke preterane sile. Jebešga, nije takva tastatura za udarničke šake.

Al ajde da ne bude da samo dajem glupe komentare (TM), ja predlažem neku retro varijantu, tastatura sa dubokim gazom, praktično sve tastature koje su išle uz brand-name mašine su uvek bile kvalitetnije od prosečne ponude Genius/Logitech. Ako još uspeš da zabodeš neku sa prekidačima (a ne sa gumenom membranom), služiće te do sudnjeg dana. A te sa prekidačima se prave i u klik i u tihoj varijanti.

Ukratko, sa ovim ne možeš da omaneš:

http://www.daskeyboard.com/

Ali isto to možeš naći među polovnom robom, na Limundu itd.

Eh da, i MS je uvek znao da napravi tastaturu kako treba (za razliku od nekih drugih stvari).
__________________
blog

Poslednja izmena od jablan : 16. 02. 2011. u 17:53.
jablan je offline   Odgovorite uz citat