Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 01. 2010.   #30
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Ljudi idu iz predpostavke da konzumeri znaju tačno šta im treba

Cela Apple filozofija ide iz predpostavke, nemoj da daš klijentu mogućnost da razmišlja, već mu daj samo prosto boom + yes

Kada kažem da Apple je tu dobar, tu su i korisnici dobri ... pa taj isto iPhone je uveo najbolji mobilni mail klijent ... gde meni danas nije problem da ne otvaram laptop da bi odgovorio ili pregledao mail sa attachmentom ....

Videćemo, ali ja bih stavio svoj dinar na Apple i tu klimu don't let me think ...

Da me pogrešno ne razumete, biće tu i Android/GoogleOS i slični ... ali to je tržište, gde svako ima svoje potrošače, gde kod Apple su oni koji su spremni da plate 500$ na hardware i da još za životni vek tog istog uredjaja potroše dodatnih 500 $ na razne aplikacije/muziku/filmove/name.it ....
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat