Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 10. 2009.   #76
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao martinluter Pogledajte poruku
Mileusna, nisam ovu temu podigao da bih pravio zajebanciju, nego sam mislio da ulozim ustedjevinu u nesto, a internet mi je nekako buducnost, a i volim da sam stalno na netu, pa i da "radim" ako treba, tako da sam hteo da poklopim zadovoljsto i posao
Slažem se sa bluesmanom da si malo korigovao razmišljanja.

Nije nemoguće "uložiti" novac na net, ali ne tako kako ti zamišljaš, da platiš nekom nešto da ti napravi i to tebi donosi neki zaradu, tako ne može, tj. čisto sumnjam, jer čim nema entuzujazma i elana bar sa jedne strane, tvoje ili onog ko će to da radi, takav projekat ne može da uspe.

Ako već želiš da "uložiš" u net a da ne radiš, bar ne puno, onda treba da nađeš stranu sa kojom se dopunjuješ, a to je neko ko ima ideju, znanje, želju i volju da pokrene neki servis ali nema novca. Ti bi bio investitor, on bi radio na sajtu i takve kombinacije imaju šanse da uspeju, čak je takav model nešto što preovlađuje u svetu kada je Internet biznis u pitanju, doduše na malo višem nivou od 5-6.000

No, one way or another, teško da neko može nešto da "garantuje". Svaka investicija sa sobom vuče i određene rizike, ali i potencijalnu dobit.

Poslednja izmena od mileusna : 19. 10. 2009. u 16:35.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje mileusna za poruku: