Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 12. 2006.   #12
dark_mark
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 134
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dark_mark is on a distinguished road
Default

Informacije rekla kazala....

Citybank ima apetite ka PŠ...što je iz mog ugla OK. PŠ ima oko 800.000 default korisnika...oćeš-nećeš-moraš. Pri tome govorkalo se o integraciji Srpske Banke i PŠ kako bi kolač dobio na veličini.
Citybank nema običaj da u svoje redove uvlači loše poslovnice koje ne mogu da isprate njihov način poslovanja. Ali zato kroz razne projekte i skroz izokola (pomoću "unutrašnjih prijatelja" i joint venture kompanija) planira da modernizuje i prilagodi svojim standardima, banku koju želi pod svojim imenom. Mada je priča rekla kazala...ima smisla. Nadam se da će u tom slučaju onoj brojci od 800.000 konačno svanuti ili.....
Kako god neće mi se svideti ako nastupe kao i sve banke koje su se već razmahale srbijom i proslavljaju 200-300% povećanja poslovanja ubirući kamate od klasičnog zelenašenja.
Razvoj IT dosta zavisi od opšteg stanja u zemlji pa bi posle izbora mogli opet da se sastanemo na ovu temu. Obzirom da sam danas imao papir u rukama iz zavoda za statistiku koji kaže da oko 69% građana ove zemlje nikada nije koristilo internet, a da od toga oko 49 posto nema nameru da ga koristi, ne znam šta reći. Srećna vam svima 2007, sa željom da se što manje oslanjate na ad sense kao izvor prihoda .
dark_mark je offline   Odgovorite uz citat