Tema: wsdl to php
Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 01. 2018.   #10
slavkan
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 30.08.2010
Poruke: 201
Hvala: 10
640 "Hvala" u 14 poruka
slavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished road
Default

Pozdrav ljudi.
Nadam se da ne pisem na pogresnom mestu zbog starosti teme.
Ja imam problem sa nusoap klasom. Naime klijent mi mora biti realizovan u PHP-u.
Imam pristup wsdl-u gde mi je popis svih metoda koje su realizovane u servisu.
Servis je radjen u C# u WCF-u (windows communication foundation).
Gotovo sve metode koje su realizovane u servisu vracaju Liste<T>.

Sta cu dobiti ako izvrsim neku metodu u PHP klijentu npr:

Kôd:
require_once('nusoap/lib/nusoap.php');

$soap_client = new nusoap_client("http://mojservis.com:8080/Service.svc?wsdl",true);

$p_parameters = array('id'=>26);

$result = $soap_client->call('GetAllPatient',array($p_parameters ));

print_r($result);
$result je prazan.

Hvala
slavkan je offline   Odgovorite uz citat
66 članova zahvaljuje slavkan za poruku:
aliznaroma, alovermannmiche, areraodel, aringascarl, brdvenablerayfo, btonburt, celebritybrautk, cmmecare, crygaliciazache, eaksrobetiffany, enereebthom, etolefreemiles, fnarufsabri, ggallagamerle, giohoergeroctav, hneprchalvale, hschherb, inorrixdarr, irdfinninwinfo, jciajule, jnayjaso, jsenajelia, jumijaim, kdlakrick, khackduan, krfkell, larholburt, lnemccalebmarli, lriedldonn, meistmaikl, metwmper, meymeri, ncarpinonumb, nesimankricki, ngreenbackmarti, nielbarrinnatha, nnvalentasun, ntoscanoraym, oanomar, osjoem, ottleroehugo, pdekenipproger, racovaratimi, rahrexv, reppsreysh, rnslerwend, rruppenthatanne, ruhnerrenek, rwaversteve, saccorsiamos, sdressesdresses, sholesarie, skocsismoshe, snbilkissmarli, soatsomm, ssourstyson, tewittgran, traditionaltrad, tucholtzsamu, twaratmarc, udiscountbags, uolyneuxmarc, uoshimurajuli, yaircorytiffany, yntyno, zerganzazaneb