Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 03. 2010.   #81
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

@bluz: pazi, ja bih mogao sad u detalje da ti objasnjavam gde i kako sam nasao asocijaciju sa onim Maherovim sa ovim sto Marko pise/prica i mojom porukom ali ne znam koliko ima smisla da smaram sa tim, pa cu kao i Tata da ti kazem da ako hoces detalje, posalji PP. Pa cu da ti objasnim, tacno ces da cujes otkud "zombi" ili "bubuljice od nejebanja" (hint: kao suprotno od "zivi" i "jebeni", mozda malo nesavrseno, ali tako je i zato i jeste bilo oznaceno brojevima. :-)

Nego..

Citat:
Originalno napisao blues
degojs, bez obzira šta ti mislio o sebi, i šta si pokušao da uradiš
- nisi uspeo.
Isto vredi i za tebe: sta god pokusao da mi natovaris je, iz moje perspektive, besmisleno jer tako lose namere (malo lose namere jeste bilo, u smislu zajebavanja Marka, ali ne i vredjanja), kako mi pripisujes, nije bilo.

Citat:
A ovo ostalo ne želim da komentarišem jer jednostavno to nije tvoja stvar niti imam šta tebi da objašnjavam.
E onda ja tebi isto tako da kazem: a otkad je ovo tvoja stvar, mister? Jesam ja tebi nesto napisao??

I to jos kad se Marko ne ljuti, bar ne zvuci tako po onom sto rece.. Ha.. Znas ono: veci si katolik od Pape..




I da ti na kraju odgovorim za ono tvoje garantovanje koliko prijatelja Marko ili ja imamo: ja nemam mnogo drugara, zaista ne, tacno, mozda je moja definicija "prijatelja" drugacija. A i za Marka nisam siguran, nekako mi se cini da ga drugovi koriste da bi pricao po konferencijama za dž. i slicno, koliko sam ja načuo od nekih ljudi ovde. Al dobro, drugarski je koristiti klinca i loziti ga tako, neka prica, ume da prica, pa lepo da popuni vreme, a ako bude prilika, možda i da mu se mazne domen iz očiju, kao ono nedavno ovde na DPT, a ostali mogu opet da aplaudiraju na takve poteze.. itd. Pravi prijateljski potezi sa svih strana, kao ono prijateljski o Ilijinom liku i delu, dok ga se ne otera sa foruma..

Hvala, meni takvih prijatelja ne treba. A i Marko ce ukapirati jednog dana.


Ukratko, nemoj da mi toliko ovde moralises zbog te poruke, nemaš, što bi rekli, osnova da me gledaš sa visoka i pridikuješ mi, kako ja vidim stvari.
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 28. 03. 2010. u 07:07.
degojs je offline