Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 03. 2010.   #89
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@degojs: pokušao si da napraviš foru koja nije uspela jer je niko osim tebe nije shvatio. Ja u takvim situacijama obično kažem "sorry Marko, nije ispalo kako sam planirao" a ne ulazim u psihoanalize ljudi da im objašnjavam kakve su ličnosti i kako je moguće da nisu shvatili moju "genijalnu" foru.

A to što ti marko nije rekao da mu tvoja poruka nije smetala, ne znači da mu nije bilo krivo, a to više govori o njemu nego o svima nama. Kada već mene analiziraš, razlika između mene i Marka je što će on da kaže "super si dečko" a ja kažem "glupa ti je fora", a ti ako shvataš to kao pridikovanje - šta ja mogu? Vrlo je jednostavna stvar "glupa ti je fora", i nema nikakve skrivene poruke u tome niti pridikovanja - jednostavno ti kažem šta mislim.

Marko ima više prijatelja nego što misliš zato što je Marko spreman da učini svima, a koliko vidim nisu svi spremni da uzvrate bar delić te usluge. Tu moram priznati da si u pravu - Marko mora drastično da saseče listu prijatelja.

A što se tiče tvojih komentara kome sam ja šta rekao na forumu, ti meni kažeš ovo:

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
a otkad je ovo tvoja stvar, mister? Jesam ja tebi nesto napisao??
A onda mi popuješ kome sam ja šta rekao na forumu? Hajde odliči se koji princip podržavaš? "Mister, otkad je ovo tvoja stvar? Jesam ja tebi nešto napisao?"

Ne bih više da pričamo o tome, kao što vidiš (priznao ti to ili ne) tvoja poruka dovodi do toga da se predlaže zaključavanje teme, ja to ne želim pa neću više ni da je komentarišem jer je ovo na kraju ispala mnogo bolja tema nego što sam očekivao.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline