Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 03. 2006.   #35
MorenoArdohain
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar MorenoArdohain
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.437
Hvala: 37
131 "Hvala" u 82 poruka
MorenoArdohain će postati "faca" uskoroMorenoArdohain će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bojan_bozovic
Dalje, jos si odabrao (i preporucujes) dreamhost a ti se bave oversellingom. Daju 1Tb protoka, oce, dedicated sa toliko je 250 evra mesecno. Sta to znaci:

U sustini ja imam onoliko protoka i prostora koliko mi daju a koliko je to ne znam dok me ne iskljuce. Ako platim 1Tb placam zato sto mi treba 1Tb i placam 250 evra mesecno i dedicated zato sto mi je toliki saobracaj. Dreamhost ne bih izabrao ni pod razno, jer sam platio "terabajt" a koliko kosta pravih npr. 100Gb protoka nemam pojma.

Hint: I kad me dreamhost iskluci ja dok platim za novi host imam da izgubim za celu godinu hostovanja na drugom mestu.

Hint: iskljuci me i ne da mi pristup bazi i sta onda - izgubio sam podatke, izgubio sam ceo sajt...
A ko kaze da ce da te iskljuce? Ne vidim da je igde napisano tako nesto, jedino sto vidim je oni ne garantuju toliki protok tj da to zavisi od opterecenja njihovog linka. A ako ti skripte intenzivno koriste CPU, prebacice te na drugi server, i lepo zamoliti da smanjis usage, i vratiti kad to i uradis.
__________________
Năo quero mais seguir um só caminho
MorenoArdohain je offline   Odgovorite uz citat