Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 10. 2006.   #1
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default Serbia OnLine! - Conference & Expo

Ovo je najava IT dogadjaja Serbia OnLine! koji planiram da bude odrzan sa prvim danima proleca 2007. Ovo ce biti konferencija posvecena iskljucivo Internetu.

Pripreme su pocele vec sada. Vec duze vremena imam nameru da organizujem ovako jedan dogadjaj. Uskoro cu da formiram i organizacioni tim citavog dogadjaja.

Planiram da Serbia OnLine! bude internacionalna konferencija i expo u pravom smislu te reci, da Beograd i Srbija budu prepoznati kao vrlo zanimljivo trziste koje ima sta da ponudi.

Planiram da pozovem nekoliko jako poznatih stranih Internet imena, medju kojima i nekih poznatih investitora. Nekima ce mozda delovati neverovatno da vide neka od imena koje sam stavio na sajt u Beogradu ali ucinicu ono sto mogu da ih dovedem. Sa mnogima od njih se i znam, preko Interneta.

Takodje, trudicu se da ova konferencija uvede odredjene novine, kako po pitanju organizacije tako i po pitanju samih aktivnosti za vreme konferencije. Jedna od tih novina je da ce posetioci vrlo aktivno ucestvovati u kreiranju sadrzaja konferencije kako bi sto vise odgovarala njihovim potrebama.

Zamolio bih vas da izdvojite samo malo vremena da za pocetak glasata za one koje biste voleli da vidite kao predavace u Beogradu kao i vreme organizovanja konferencije.

http://www.serbiaonline.org

Hvala na izdvojenom vremenu!
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat