Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 01. 2007.   #9
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Hvala svima na pomoći, javilo se nekoliko ljudi, mislim da ću izabrati bar jednog.

Opet ne mogu da ne prokomentarišem nešto što se ponavlja svaki put. Ljudi ne znaju ni osnovnu kulturu u komunikaciji, ne mogu da verujem da se neko prijavi na konkurs i napiše: "e, evo moj cv". Samo je još falilo "brate".

Jedan čak nije napisao ništa, smao je attach-ovao CV u PDF-u u kojem piše da "razbija": COBOL, Clipper, Clarion ... a od ostalih znanja i projekata ispada da je samo administrirao neki linux na nekoliko servera, pri tom mi je poslao CV na engleskom (nije da ne razumem, ali to ima veze sa onim što sam pričao na početku ove poruke).

Ima još nekih takvih stvari, opet, zadovoljan sam ishodom, sada ću da obavim razgovor sa nekoliko ljudi. Hvala svima na pomoći.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat