Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2009.   #26
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Nisam ja rekao da kupuju od EUneta, već sam to naveo da bih ti objasnio princip pošto vidim da si nepoverljiv.

Što se privatnosti tiče, ne prodaju oni podatke tipa Miloš Mileusnić je danas posetio devprotalk, već anonimne sumirane podatke koliko je ljudi preko tog i tog provajdera posetilo DevProTalk a to isto radi i Alexa toolbar, prikazuje ti sumirane podatke, a ne gde sam ja danas surfovao, tako da nema tu ugrožavanja ničije privatnosti. No naravno, niko se time i ne hvali pa zato ni Alexa a ni drugi ne navode odakle im ti podaci.

A ti veruj u šta hoćeš ili u šta ti lakše da poveruješ, pa čak i u to da jedna kompanija u vlasništvu Amazona laže. Ja odavno pratim Alexa rejting i vrlo dobro znam kakav je bio pre a kakav posle promene načina rangiranja i ovaj drugi je daleko bolji, a savršen naravno nije.

Poslednja izmena od mileusna : 08. 02. 2009. u 03:55.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat