Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 05. 2007.   #12
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim zaista, zar ti ne mozes da procitas temu pre nego sto postavis pitanje? Nije problem uptime, vec pogledaj attachment uz prvu poruku pa ces valjda shvatiti da su svi servisi bili up, ali je iz nekog razloga prikazao skremblovanu stranu na DPT. Na ostalim sajtovima je bilo sve ok (bar na mojim ostalim sajtovima a ni drugi se nisu zalili).

Osim toga, meni je lakse da pitam ljude koji su to primetili nego da bunarim po logovima, zar je to toliko strasno? Prosto pitanje - prost odgovor, ali se uvek nadje neko da uvuce pricu o uslugama i platformama, normalnim i nenormalnom stvarima. Ovo stvarno postaje hejtersko drustvo, verovanto u nedostatku boljih tema...

Pored toga je praznik, ovo nije firma sa 100 zaposlenih gde njih 10 sedi round-the-clock i prati servise, ima nas tek nekoliko i ako se desi problem, resicemo cim saznamo za to (kao sto smo i uradili, u roku od 120 sekundi). Kome tako ne odgovara, uvek ima drugih hosting provajdera - sve ima svoju cenu.

A kad smo vec kod toga, ionako sam planirao da zatvorim hosting - oni koji hostuju - mogu da hostuju koliko zele, nove ne primam i tu je finish price. Jednostavno je tu suvise nekih drugih uticaja nad kojima nemam potpunu kontrolu i ne volim da radim nesto gde svaki dan moze da me iznenadi neka "visa sila". Mozda se ja tu ne uklapam sa tvojom prica o "normalnim" i "nenormalnim". Eto, ja sam nenormalan, jer je zelim da svaki put kada se desi neki (sitan ili krupan) problem gubim zivce sa nekima koji ce da me uporedjuju sa normalnim i nenormalnim.

Eto koliko sam nenormalan, na serveru se hostuju bar 15 sajtova kojima je u aprilu i maju istekao hosting, neko bi trcao da im pise fakture, juri ih da plate, meni to nije primarno i naravno da mi ne pada na pamet da nekome ugasim hosting... kada stignu, platice. Ima i ljudi koji mi sami salju "hajde posalji mi fakturu, istekao mi je hosting"... ima i onih koji se ne javljaju, kod mene je sve opusteno - pokusavam da imam prijateljski odnos sa svima, valjda se zato i "usudjujem" da pitam "koliko je trajalo" umesto da gledam logove, , ali tako je - i nemam nameru da se menjam.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat