Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2009.   #27
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Citat:
Originalno napisao lurker Pogledajte poruku
Ne samo ovi, vec i kameleon.rs
ne mogu da se otarasim njihovog spamovanja. Ili li negde neki stub srama za ovakve "poslovne ljude" ? Da ih okacimo tamo.
Evo ideje za neki sajt...
Jesi li probao sa odjavom sa liste? Ili kontaktiranjem ljudi koji uredjuju sajt?

Citat:
A jel nekom palo na pamet da im javi da prestanu to da rade?
Ljudima je lakse, a izgleda i lepse da krenu u prozivke i napade, nego da kliknu na kontakt dugme na sajtu koji ih "spamuje".

Citat:
Cuj, javio, MOLIO. Ne j. zivu silu.
Kada, kome i kako?

Citat:
A obaska sto su negde kupili moj email ili udaraju onako "random" po nasim domenima.
Potpuna neistina. Za ovo odgovorno tvrdim da se nije dogodilo ni od kako sam ja u Pakomu, ni pre.

Citat:
Ovaj, rado, ali kako?

U mailu NEMA ni kontakt adrese ni linka za odjavu.
U svakom mailu od Pakoma postoji link za odjavu. Kontakt forma se nalazi na sajtu.

Citat:
lol, ja nisam kupovao od Pakoma a opet mi stize spam od kameleona.
Da se ponovim jos jednom. Kameleon baza = baza Pakom Interneta (formirana od Pakom poslovnih partnera, dilera, kupaca, oglasivaca na malim oglasima, ljudima koji su postavljali pitanja u sekciji pitanja i odgovori) + registrovani na kameleon.rs.

Za grehove nastale u proslosti, ne mogu da garantujem, ali ne verujem da je g Zivaljevic ikada kupovao e-mail adrese i sl. (uostalom bilo bi ih mnogo vise, nego sto iznosi, sadasnja, relativno skromna baza).
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat