Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2009.   #28
lurker
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.01.2009
Poruke: 154
Hvala: 3
34 "Hvala" u 22 poruka
lurker is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao pcigre Pogledajte poruku
Jesi li probao sa odjavom sa liste? Ili kontaktiranjem ljudi koji uredjuju sajt?



Ljudima je lakse, a izgleda i lepse da krenu u prozivke i napade, nego da kliknu na kontakt dugme na sajtu koji ih "spamuje".



Kada, kome i kako?



Potpuna neistina. Za ovo odgovorno tvrdim da se nije dogodilo ni od kako sam ja u Pakomu, ni pre.



U svakom mailu od Pakoma postoji link za odjavu. Kontakt forma se nalazi na sajtu.



Da se ponovim jos jednom. Kameleon baza = baza Pakom Interneta (formirana od Pakom poslovnih partnera, dilera, kupaca, oglasivaca na malim oglasima, ljudima koji su postavljali pitanja u sekciji pitanja i odgovori) + registrovani na kameleon.rs.

Za grehove nastale u proslosti, ne mogu da garantujem, ali ne verujem da je g Zivaljevic ikada kupovao e-mail adrese i sl. (uostalom bilo bi ih mnogo vise, nego sto iznosi, sadasnja, relativno skromna baza).
Tebe su poslali da "saniras" situaciju?

Evo ovako

Odgovorno tvrdim da se u zivotu nisam prijavio ni na koju uslugu Pakoma ili Kameleona! ( Ni sa jednim emailom, a stize mi VAS SPAM na vise njih)

I kad smo vec kod ovog, kako verifikujete da li je taj ko je ostavio email i vlasnik istog? Saljete li email za potvrdjivanje prijavljivanja na vasu spam email listu?

Jedini put kad sam bio na Pakomu ili Kameleonu je kad sam trazio telefon, na koji bih vas nazvao i najebo vam se majke za spam!

NEMAM NAMERU DA SE ODJAVLJUJEM SA NECEG, NA STA SE NISAM PRIJAVIO!

Isto tako sam zvao getel.rs, na telefon, zbunjena sekretarica mi je obecala da nece vise.... do dana danasnjeg salju spam. Ni njima nisam dao ni jedan moj email.
Na osnovu toga da se ja nisam prijavio ni na jednu spam listu, mogu da zakljucim samo da:

1. Na vasem sajtu svako moze da prijavi svaciju adresu, vi to ne verifikujete

2. Gadjate email adrese na .rs domenaima (info, admin, office, webmaster...) nasumicno

3. Kupili ste od nekog moj email (ovo bi me najvise interesovalo od koga...), ili "kupite" email hedere i adrese za forvardovanje...

Sve ovo cu i sada prijaviti na onaj telefon trzisne inspekcije, sa sve dokazima....
lurker je offline   Odgovorite uz citat