Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2009.   #29
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Citat:
Tebe su poslali da "saniras" situaciju?
Nisam poslat, ovde sam redovan član, iako više čitam a manje pišem. Bio sam na bolovanju par dana, pa nisam ni forume pratio, te mi je Peca poslao link da pogledam.

Citat:
Evo ovako

Odgovorno tvrdim da se u zivotu nisam prijavio ni na koju uslugu Pakoma ili Kameleona! ( Ni sa jednim emailom, a stize mi VAS SPAM na vise njih)
Ja takodje odgovorno tvrdim da od kako sam u Pakomu nijedan mail nije upisan u bazu bez čekiranog box-a.

Citat:
I kad smo vec kod ovog, kako verifikujete da li je taj ko je ostavio email i vlasnik istog? Saljete li email za potvrdjivanje prijavljivanja na vasu spam email listu?
Imali smo problem sa double opt-in, čim ih rešimo, biće vraćen.

Citat:
Jedini put kad sam bio na Pakomu ili Kameleonu je kad sam trazio telefon, na koji bih vas nazvao i najebo vam se majke za spam!
Ostavih ti gore svoj e-mail i privatni telefon, budi slobodan da pozoves kad god zelis, rado cu ti objasniti sve principe kojih se drzimo u tom pogledu.

Citat:
NEMAM NAMERU DA SE ODJAVLJUJEM SA NECEG, NA STA SE NISAM PRIJAVIO!
Ocekujes da te neko odjavi bez da zna tvoju e-mail adresu? Nazalost, toliko naprednu tehnologiju nemamo.

Citat:
2. Gadjate email adrese na .rs domenaima (info, admin, office, webmaster...) nasumicno

3. Kupili ste od nekog moj email (ovo bi me najvise interesovalo od koga...), ili "kupite" email hedere i adrese za forvardovanje...
Ne gadja se niko ko na nekli od vise puta spomenutih nacina nije upsan u bazu.

Kapiram da je u zadnje vreme otvoreno mnoooogo prodavnica na internetu i da konkurecija postaje surova... ali ovakvi potezi i prozivke...
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat