Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2006.   #2
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao chole
Pozdrav, molim kritike, misljenja i predloge za sajt http://www.neokolor.co.yu.

meni se licno ovakve boje ne dopadaju, narocito ne ova sivo-narandzasta pozadina, preagresivne su za biznis sajt, a i onih 6 boja ispod logo-a se kolju sa narandzastom.. sve je to vrlo expresivno, ali nije mi za poslovni sajt, pa cak ni molerski...cisto zbog poruke, niko ne zeli da mu neko ofarba kucu ili lokal kao skejterski magazin

kad se skroluje stranica postane vidljiva ivica gradijenta oko centralnog dela. To je zato sto ti je pozadina fixirana, a ti si i u delu sa sadrzajem koristio gradijentnu pozadinu... kad skrolujes pojavi se razlika... Stavi da ivica glavnog dela bude transparentna..

Dalje logo mi je nekako sabijen, fali mu malo prostora, i mozda malo stilizacije..Uopste cela stranica je malo previse kockasta s obzirom da fura taj ne-sasvim-obicna-stranica izgled.. Levi cosak centralnog dela (iznad "Dobrodosli") bi recimo mogao da bude okrugao, i pomeren jos udesno i na dole, a meni bih pomerio malo gore, smanjio font i makao one crte iznad i ispod... i odmakao bih sve zajedno malo od vrha strane, da izgleda elegantnije...

znaci nije da je lose, samo bih ja to malo konzervativnije ipak...malo bele boje bi smirilo stvari i ucinilo da sve izgleda skuplje i elegantnije....ali naravno to je moj ukus...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat