Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 05. 2009.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Provizija banke za vođenje računa

Da li ste znali da nije sve jedno kada predajete nalog za plaćanje?

Primetio sam da mi naplaćuju različite cifre za "naknadu za vođenje tekućeg računa klijenata" kao i za "naknadu za usluge u platnom prometu". Toliko različito da uopšte ne mogu da pohvatam koliko u stvari koštaju te njihove usluge. Danas sam se setio pa sam pitao i reče mi žena u banci da to zavisi od doba dana, odnosno jeftinije je kada predaješ naloge za plaćenje ujutro nego pred kraj radnog dana (??!?!)

Šta ću? Prvo sam počeo da se smejem, za svaki slučaj, ako me pali da ne ispadnem glup kao "nisam provalio foru". Međutim u pitanju je gospođa koja nije klinka i ne deluje kao neko sa smislom za humor, ali ja i dalje ne mogu da verujem u to.

Napominjem da mi ni jedan nalog nije bio sa oznakom "hitno" već sigurno 2 godine, tako da to sigurno nema veze.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat