Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 01. 2011.   #10
nenana
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 20.08.2008
Poruke: 58
Hvala: 21
144 "Hvala" u 15 poruka
nenana is on a distinguished roadnenana is on a distinguished road
Default

@Vidak
Znam da bi za najbolji utisak trebalo da provedem vise vremena u stanu ali bas i ne znam kako to da izvedem. Mada bi i tako nesto zavisilo od toga kakva je temperatura napolju, sta mi vredi ako je napolju toplo.
Da li je pravilo da su takvi stanovi jeftiniji - pa nesto i ne primecujem. Vidim samo da generalno prodavci i dalje ne spustaju nesto mnogo cene u odnosu na prethodne godine iako prodaja ide slabo. Za ovaj stan cena po kvadratu je otprilike onakva kako se i krecu cene u komsiluku, mozda je za nijansu jeftiniji.
@jablan, @bole_i
Ako stavljanje naknadne izolacije po podu nije nesto sto je preskupa i prekomplikovana investicija, onda cu svakako proveriti koliko bi tako nesto kostalo u slucaju da mi kasnije zatreba.
@ivanhoe
E vlaga je nesto sto mi prvobitno uopste nije palo na pamet da moze biti problem u prolazima. Nekako mi je delovalo da bi taj problem trebalo pre da pogodi one u prizemlju a da ne ide bas tako visoko. Na prvo gledanje u stanu nigde nisam primetila tragove od vlage (stan nije sveze okrecen).
@Gruja
Razgledanje okoline i raspitivanje po komsiluku mi je vec u spisku kao naredna akcija
@McKracken
Da to jeste ocito prava stvar, ne samo po pitanju problematike prolaza vec i generalno ocene situacije u stanu po pitanju adaptacija. Problem je samo sto bas i nemam pri ruci "drugara gradjevinca".
No, ako "spijuniranje" komsiluka da povoljne rezultate videcu onda svakako da sa nekim strucnim pogledam jos jednom stan i takodje pitam o svim ovim detaljima koje ste spomenuli.
Hvala svima jos jednom na odgovorima.
nenana je offline   Odgovorite uz citat