Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2010.   #36
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Meni se tema ne dopada od početka. Prvo zato što sam patriota a drugo što svi misle da je preko sve lepo i šareno.

Ne shvatam o čemu diskutujete. Kome nije dobro ovde komotno se spakuje i ode. Šta je ovde tema: Kako otići preko za bolju platu, socijalno osiguranje i ekstra život. - Utopija

Mnogi su se spakovali i otišli pa su se brže bolje vratili a retki su ostali preko da kukaju odande kako je ovde povrće svežije a trava zelenija.

Više volim ove domaće brkate doktorke što moram da im nosim čokoladu kad god vodim dete na kontrolu nego one krvopije preko. Ovde bar mogu da psujem i revoltirano zapalim cigaretu na sred ulice dok bi tamo i za to platio kaznu.

Radim ovde, primam duplo manju platu nego da sam preko ali je u dolarima i dobro mi je a ako to ne možete da postignete odavde - džaba se pakujete. Nećete ni tamo
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat