Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 12. 2010.   #20
mangia
Pukovnik u penziji
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Banjaluka, BiH
Poruke: 941
Hvala: 209
585 "Hvala" u 137 poruka
mangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za mangia Pošaljite poruku preko Skype™ za mangia
Default

Juče sam zvao carinu da se raspitam malo oko toga. Ne bježim ja od plaćanja carine i ne bih je poručio legalnim putem da nisam mislio na carine i poreze.

Uglavnom ispala je opšta frka. Zvao me i neki šef špedicije sa privatnog mobitela da vidi zašto ce čitava carina digla na noge zbog jedne knjige i zašto su ih zvali ovi oni. I odjednom ne treba 34 KM platiti nego 48KM na šta sam ja poludio i rekao da ću i to platiti i nakon 24h doći sa TV ekipom da snimimo prilog o njihovom radu na unapređenju nauke i stalnoj borbi protiv tih tamo ljudi koji stalno hoće da znaju nešto. Čak su me i prepadali da ne zovem carinu i ne spominjem da sam prije primao knjige jer će mi ono oteti muško dijete, obračunati goli otok, poslati u Zenicu, čupati nokte i zavrtati uši...

Istresali su me da im kažem sa kim sam pričao na carini u ko mi je rekao da na knjige nema carine. Na kraju me zamolio da ne primim knjigu kada dođe i da je odbijem pa će mi se oni dalje javiti kada to riješe.

Sad su me toliko zapalili da ću ovo istjerati do kraja sve sa novinarima.

mangia
Pukovnik u penziji...
__________________
mangiaphoto | BLOGERAJBLOG | ServerAdminBlog
mangia je offline   Odgovorite uz citat