Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 04. 2007.   #5
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Najbolje predavanje po meni je održao Istok. Prosto sam bio zapanjen jer je čovek izneo zastrašujuću činjenicu: Valter pivo je izmišljotina. Bedax. Bilo je zanimljivih diskusija na temu VC-a sa čovekom koji stoji iza www.flowers24hours.co.uk kao rezultat predavanja koje je Gorana održala na tu temu. Izuzetno poučna i zanimljiva diskusija. Plus je uvek dobro čuti iskustva nekog ko je napravio uspešan posao, posebno na tržištu kao što je englesko.

Stvarno mi je drago što sam upoznao neke nove ljude, a i što sam video ekipu koju znam sa ranijih skupova (Pogodak, Limundo, VETŠ, Infostud, ekipa iz Niša, izvinjavam se ako sam zaboravio nekog...) Tu je bilo i DPT-ovaca koje sam po prvi put upoznao što mi je bilo jako drago.

Palić je super. Za razliku od Niša posle koga mi je trebalo 2 nedelje da se oporavim (tempo je bio strašan, u pozitivnom smislu), na Paliću sam se fino i odmorio. Pošto sam plan predavanja izgubio prvi dan, a i elektronsko bankarstvo i trgovina nisu moj fah, najviše vremena sam proveo u gostioni

I za kraj savet za sledeću godinu: ko je solo tražio smeštaj najbolje je prošao (bar duplo jeftinije). Agencija Mungos je ove godine nagovestila da će sledeće godine možda pružiti uslugu smeštanja učesnika, ali ništa nije bilo zvanično

Poslednja izmena od Ilija Studen : 22. 04. 2007. u 17:03.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat