Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 11. 2007.   #11
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao robi-bobi Pogledajte poruku
... ali ne pljuj po jeziku od kog dobar deo forumasa zivi - da, ima stvari koje bi mogle i trebale biti bolje, ali meni je sasvim ok.

ne shvatam tvoju pricu - "a posto nema tog i tog, nije li bolje promeniti jezik". Za mene to i to nije bitno i dakle nije bolje, ako tebi jeste, onda ga menjash, nema tu neke dileme.
Ih bre, pa i ja od njega uglavnom zivim trenutno ... al nisam znao da to znaci da treba da zatvaram oci na njegove mane ... sto bi reko blues, ja tako ne funkcionisem ... A inace ono sto je receno da je tu programer mozda najbitniji od svega, stoji samo tako ... al dilema koji jezik izabrati kao primarni definitivno nije bas tako jednostavna ... ako ima feature koji mi treba za projekat uzmi njega ... pa ne bi reko ... razlike izmedju jezika su malo dublje od toga ... i sintaskne i nacin konkretne implementacije svega onoga sto ima ...

Jednostavno ona lista noviteta data u startu mi ne deluje tako impresivno ... pa ostali jezici to imaju ihajhaj ...

Citat:
Originalno napisao robi-bobi Pogledajte poruku
uostalom, ko kaze da je tesko odrzavati projekat gde ima vise jezika. ja sam radio bas to - ja sam bio odgovoran za php deo, kolega za perl. gde je problem?
He he ... pa to i jeste problem, sto taj projekat iziskuje dva programera a ne jednog ...

Al i sam kazes da tu ima mesta za uznapredjenja ... ja sam samo bio konkretniji pa ako je to pljuvanje onda bolje nikad uzivo da se ne vidimo Opusteno ...

Poslednja izmena od Misha : 21. 11. 2007. u 22:10.
Misha je offline   Odgovorite uz citat