Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 08. 2008.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja "slusam" OI dok radim, i moram priznati da sam se nekoliko puta okrenuo da vidim o cemu ovaj prica. Prvo sto je ocigledno rusofil, ali nije to problem sto je ocigledno, nego sto je degutantno. Drugo sto je ocigledno zapado-mrzac, ali nije problem sto je ocigledno nego sto je bezobrazno i ponizavajuce.

Znaci, covek u jednom trenutku kaze "Toga nema na ovim sifrovanim televizijama". Ja se okrenem pa mozgam "sta li je hteo da kaze". Nije ni bitno sta je rekao, bas sam hteo da provalim na sta je mislio, sta je pokusao da kaze.

Opet, kada gledas ove neke mladje, iz par izuzetaka... ne znam sta drugo da kazem osim da sam jednom uspeo da zaspem uz prenos primere: Real - Barcelona. Jeste bila dosadnjikava utakmica, ali me je komentator ubio.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat