Tema: Far Cry 2
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 08. 2008.   #40
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Straaaasno, ocekivao sam da "dvojka" bude dosta bolja, al' da ce biti ovako - nisam.

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
Zar nije povoljnije i isplativije uzeti plazmu + PS3?
Za one koji sporadicno uzmu i odigraju nesto, nije ni povoljnije ni isplativije

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Ma da bre, ne znam... to je sve individualno... neko se umori od igrica, neko se opusti.
Eeeee, treba znati kad je dosta.

Ja sam se od igara umarao "nekad davno", kad sam provodio cijelu noc i/ili dan gledajuci u "+" na sred monitora... posle nekog vremena skonta covjek neke stvari Sad tacno znam koji umor cime da izlijecim, tako da neke vrste umora ponistim pucacinom (Call of Duty - bilo koji) ili nekom dobrom trkom (F1, F1, F1 )

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
I'am
I'am i ja, i to u mobile varijanti
Off Topic: 'Oce neko da igra Far Cry 2 na crnom laptopu sa crvenim tribalima? Treba mi para, moram bluesmanu da platim hosting i da odem na neko ljetovanje


Citat:
Originalno napisao Dragi Tata Pogledajte poruku
Ja se samo čudim odakle vam volja za igrice kad ionako po ceo dan gledate u kompjuter. Ja sam batalio igrice još pre 10 godina i mogu reći da mi baš prija...
Eh, da nema igara, mislim da bih se ponekad u najmanju ruku posvadjao s nekim ukucaninom. Ovako, sva steta koju napravim je virtuelna
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat